Kurşun Geçirmez Yelek

Kurşun Geçirmez Yelek

Kevlar ve seramik plakalı diğer malzemeler gibi kompleks kumaşların keşfi ve icadının modern teknoloji ile desteklenmesiyle zırhın ve koruyucu ekipmanın çeşitli tür mühimmat kullanım örneklerinin çeşitli tür stres etkilerine dayanabilecek ölçüde tasarım ve üretimi mümkün olabilmiştir. Giydiğiniz Kurşun Geçirmez Yeleğin keskin delici mühimmatın etkilerine dayanıklı olması çok arzulanır.

Odaklanılan iş sadece el yapımı silahlardan ateşlenen mermiler, silahlardan yüksek hızlı tüfek mermisine kadar güvenlik sağlamak değil, ayrıca Kurşun Geçirmez Yeleklerin kolay taşınabilmesi ve giyilmesinin sağlanmasını da içerir.

Her Kurşun Geçirmez Yelek, yeterli korumayı sağlaması için sıkı kalite kontrol kuralları altında titizlikle test edilirler.

Bugün, elimizdeki mümkün lan en son teknolojiyle, insan hayatlarının güvenliğinin garanti altına alınması daha kolay olmuştur.

Kurşun Geçirmez Yelek, yeterli korumayı sağlar, çünkü sıkı kalite kontrol kuralları altında titizlikle test edilir. Modern koruma kavramları,hafif olduğu kadar dayanıklılığı da kanıtlanmış devrimsel bileşenlerin kullanımını gerektirir.

Hard Shell, zırhlı koruma donanımlarında çözümler üretimine kapsamlı şekilde etki eden ve çok iyi tanınan bir zırh ekipman üreticisidir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *