Korunmanızın En Önemli endişemiz olması !

01. March 2016 Uncategorized 0
Korunmanızın En Önemli endişemiz olması !

Vücut Zırhının önemi,herkesin bildiği ve kör kuvvet travmasından ve benzerlerinden kişisel koruma sağlayan bir şeydir.  Korumanın seviyesi birçok çeşidi bulunan zırhın seçimine bağlıdır. Bunlar normal olarak askeri kuvvetlerde ve polislerdeki insanlarda kullanılır. Bunlar genellikle VIP’ler ve benzerleriyle güvenlik sorunları bulunanlar, kişisel korumalar ve güvenlik personelleri tarafından giyilir. Kurşu geçirmez yelekler de bir çeşit vücut zırhıdır. Bütün bunlar, size koruma ve vücudunuzdaki hassas organlarda olabilecek her türlü yaralanmayı önleme içindir.

 

Geniş bir kişisel koruma ekipmanları sunumunu hedefleriz ve Birleşik Krallık’ta (İngiltere) tasarlama ve geliştirme bölümümüz bulunmaktadır. Kevlar yeleği, askeri personel tarafından en çok kullanılan personel koruma donanımıdır. Bu kurşun geçirmez bir yelektir ve kendi Kevlar’ınıdokumanın kendi Kevlar’ınıüretmek anlamına gelmesiyle övünürüz. Kevlar yelekler ve ceketler birkaç katman ve tabakadan yapılmıştır ve bu kurşunun delici etkisini azaltır ve bu da hayatınızı kurtarır. Birçok çeşit vücut zırhı vardır ve bunlar her hangi bir zararın ektisini minimuma indirmek için kendi benzersiz yollarını kullanır.

Miğferler, yelekler, bomba battaniyleri, sert zırh plakaları, zırhlı araçlar ve daha birçokları gibi geniş bir çeşitte kişisel vücut zırhürünü sunarız. İş kişisel koruma ürünlerine gelince, tecrübeli üretici şirketin seçilmesi, ölüm kalım anlamına geldiği için çok önem kazanmaktadır. Kaliteli kişisel koruma ürünleri üretme ve Orta Doğu, Asya ve Avrupa’da bulunan dünyaya yayılmış üretim tesisleriyle yılların tecrübesine sahibiz. Çok geniş bir çeşitlilikte balistik, taktiksel ve kişisel koruma  ürünü sunarlar ve ekipleri de savunma endüstrisinden gelen lider ve tecrübeli profesyonellerden kuruludur. Birçokları tarafından güvenilen bir isimiz ve bu da müşteri hizmetinde de büyük bir kaliteyi ifade eder.

Bizim tarafımızdan üretilen her bir ve bütün ürünler iyice test edilmiştir ve en iyi kalite her zaman mutlaktır. Özel operasyon çevreleri ve savaş alanını anlayışları birbirine paralel değildir ve ayrıca bu sebeple de ihtiyaçlarınıza en çok uyan en iyi vücut zırhını seçmeniz kolaydır.

Hard Shell, zırhlı koruma başlıklarında geniş olarak açığa çıkardığı çözüm olanaklarıyla çok iyi bilinen bir zırh ekipman üreticisidir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *