Balistik NIJ IIIA Savaş Miğferleri

12. February 2016 Balistik Miğferleri 0
Balistik NIJ IIIA Savaş Miğferleri

Son yıllarda, HARD SHELL, dünyadaki en büyük balistik miğfer üreticisi olmuştur. Bu farklı faktörler sayesinde olmuştur. Dayanıklılıkta mükemmelliği ve en güvenilir balistik performansı aramada son derece kararlıyız.

Balistik miğferlerimiz, seçkin askeri birimler, özel kuvvetler, atlı polisler, devriye memurları, taktiksel SWAT timleri ile muazzam bir dizi tehdit ve durumla karşılaşan güvenlik personelleritarafından kullanılmaktadır. Miğferlerimizin çeşitliliği, MICH miğfer, PASGT Miğfer, Özel Balistik miğferlerimiz, seçkin askeri birimler, özel kuvvetler, atlı polisler, devriye memurları, taktiksel SWAT timleri ile muazzam bir dizi tehdit ve durumla karşılaşan güvenlik personelleritarafından kullanılmaktadır. Miğferlerimizin çeşitliliği, MICH miğfer, PASGT Miğfer, Özel Kuvvetler Miğferi ve Ultra Hafif Miğferi içerir. Son yıllarda, en güçlü olduğumuz konu, her zaman müşterilerimizle kurduğumuz sağlam bağ olmuştur. Bu, müşterilerimizin her zaman daha iyi ürüne sahip olmalarına yardımcı olur.

Balistik miğferlerimiz, savaşta kendini kanıtlamış rahat bir başlık olup 9mm ateş, kıymıklar, parçalar ve kafa yaralanmalarında koruma sağlar. Balistik miğfer birçok bedende ve renkte olup kullanıcının gereksinimlerine uyacak şekildedir. Balistik miğfer, 3 veya 4 çene kayışına ve çene fincanına sahiptir. Uzun süreli kullanımında bile rahatsızlık yaratmamaktadır. Balistik miğfer, elde taşınabilen radyo teçhizatının kullanımını engellememektedir. Tasarım, kulaklıların, boğaz mikrofonlarının ve baş üstü kulaklıkların kullanımına da izin vermektedir. Hafif ağırlıkta, termo kalıplı elyaf cam ve Kevlar®dış yüzey ile, miğfer esnek çene fincanı ve çabuk çıkarılabilen tokayla yüksek tutum koşumuiçermektedir. Hard Shell balistik miğferi, hafif ağırlıkta düşük profil miğferi sağlamak için özellikle tasarlanmıştır. Şu ana kadar, özel dikilen materyaller ve üretim, mükemmel kurşun dayanıklılığı ile beraber minimal geri deformasyon sunmaktadır.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *